headpiece

Міського голову Чернігова проситимуть не забудовувати Ялівщину

Міського голову Чернігова проситимуть не забудовувати Ялівщину й не зменшувати її територію.
З таким листом до Владислава Атрошенка та депутатів міськради звернеться Громадська рада при ОДА, повідомляє Департамент інформдіяльності ОДА.
Це відповідь на рішення Чернігівської міськради про доопрацювання проекту детального плану Ялівщини. На їх дуику, це загрожує забудовою лісопарку Ялівщина, може зменшити або ліквідувати створеного на його території регіонального ландшафтного парку.
Вони закличуть їх скасувати рішення про доопрацювання проекту лісопарку, а натомість погодити проект землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» площею 168,7 гектара.
Нагадаємо, що Чернігівська міськрада ще не погодила проект землеустрою щодо визначення меж регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Такі дії ОДА вважає блокуванням роботи парку.
Прокуратура позивається до міської ради щодо законності виділення коштів на розроблення Детального плану лісопарку «Ялівщина». Суд вже двічі відмовляв прокурорам у позові.

На останньому засіданні суду ухвалили, що у Чернігові існує дві Ялівщини – регіональний ландшафтний парк та міський лісопарк. Щоправда, обидва існують лише на папері.
Прокуратура подала апеляцію до Києва.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: