headpiece

Міський голова Чернігова відвідав безкоштовну екскурсію по місту

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, прийняв пропозицію одного з чернігівських екскурсоводів Володимира Пилипенка, та відвідав безкоштовну екскурсію з історіями по місту, — повідомляє телеканал "Дитинець".
"Я залюбки прийняв запрошення Володимира послухати його годинний екскурс в історію Чернігова. Найголовніше через те, що він презентує себе як історик, що спеціалізується на історії Чернігова. В нас багато є істориків, але ніхто не каже про себе, що він є спеціалістом по історії Чернігова. Мені це цікаво, як я думаю і всім мешканцям буде цікаво.
І взагалі, жителі Чернігівської області та й України в цілому, не дуже цінують ті історичні перлини які вони мають та взагалі свою історію. Я думаю це буде всім великий плюс, коли вони подивляться та послухають Володимира Пилипенка, і ще знайдуть ті моменти, якими можна пишатись в Чернігові", — зазначив міський голова Владислав Атрошенко.
Нагадаємо, що 19 липня, чернігівський екскурсовод Володимир Пилипенко опублікував у мережі Facebook — "ЛИСТ БЕЗ КОНВЕРТУ, АБО ВІДКРИТЕ ЗАПРОШЕННЯ" до міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, де запросив його відвідати власну екскурсію по рідному місту.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: