headpiece

Міський голова поставив завдання збільшити зарплатню комунальникам

На урочистостях до 30-річчя створення КП «Деснянське» та КП «Новозаводське», міський голова Владислав Атрошенко заявив, що комунальники мають отримувати "на руки" як мінімум 4,5 тисячі гривень.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
- На наступний рік потрібно, щоб найнижча заробітна плата, менше якої працівники би «на руки» не отримували, була 4,5 тис. грн, — сказав мер.
-  Головна задача сьогодні – надати якісну послугу, щоб вона співвідносилася з тарифом. По-друге, працюючи поряд з людьми, треба пояснювати їм, щоб вони не накопичували заборгованості. Щоб вони не думали що цей тариф іде кудись «у космос» — він іде йде на цей же будинок, на підтримання ладу в ньому, на оновлення потрібної для цього техніки і на зарплату тих людей, які їх обслуговують, — додав Владислав Атрошенко.
Також зазначається, що у бюджеті цього року закладені кошти на трактори-навантажувачі та 4 сучасних сміттєвози для КП АТП-2528. Одночасно у Чернігові намагатимуться впровадити систему збору сміття із заглибленими в землю контейнерами, за прикладом пілотного проекту, реалізованого в Києві.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: