headpiece

Міжнародний чоловічий день: чи святкують його чернігівці?

 19 листопада святкується Міжнародний чоловічий день. На сьогодні свято відзначається в понад 60 країнах світу. Уперше воно відбулося 1999 року в Республіці Тринідад і Тобаго. Згодом це свято знайшло підтримку в Австралії, країнах Карибського басейну, Північній Америці, Азії та Європі, зокрема в Україні. Чернігівці розповіли, чи знають вони про таке свято, та і взагалі, як і коли відзначають День чоловіків у нашому місті. 
Вероніка, в декреті:

– Чесно кажучи, коли Міжнародний день чоловіків, я не знаю. Вітаю своїх любих чоловіків кожного дня. Не прив’язуємось до якихось дат, можливо тільки дні народження. Знаю про свято 14 жовтня, але це тільки через те, що його відзначали в школі мого сина. Цікавилась цим питанням, але так і не знаходила конкретного чоловічого відповідника Восьмому березня. Тепер буду вітати своїх чоловіків.
 Катерина, приватний підприємець:

– Про Міжнародний чоловічий день не чула, але знаю, що є День захисника України, який відзначається 14 жовтня. Взагалі цих чоловічих свят вже дуже багато. Спочатку вітала чоловіків 23 лютого, потім 6 грудня, пізніше стали святкувати 14 жовтня, а тепер 19 листопада… Скільки цих чоловіків уже можна вітати?
 Олена, волонтерка:

– Відверто вам скажу: я відзначаю тільки свято Покрови, 14 жовтня. У мене син є інвалідом війни, тому його я вітаю тільки з цим святом. Не розумію, коли в цей день вітають усіх підряд. Вважаю, що 14 жовтня треба вітати тільки хлопців, які реально захищали свою батьківщину. Мій чоловік теж наголосив на тому, що це не його свято, тож буду вітати його саме з Міжнародним чоловічим днем, 19 листопада.
Євген, слюсар:

– Та мене з Міжнародним чоловічим днем ніхто і не вітав ніколи, можливо тому й не знаю про таке свято. Мене особисто вітають по-різному, хтось 23 лютого, інші – 6 грудня, Наприклад, 14 жовтня дуже рідко приймаю вітання, навіть не знаю, з чим це пов’язано. Можливо, якщо була б якась конкретна прив’язка, то було б простіше в цьому питанні, а так всі плутаються, і приходиться приймати вітання по кілька разів на рік. Це, звісно, приємно, але дещо неправильно.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: