headpiece

«Може хтось поцілить». Чернігівський активіст про виступ Сердючки на Дні міста

Активіст Павло Муравейко, який у 2016 році брав участь у блокуванні концерту Світлани Лободи в драмтеатрі, каже, що з Вєркою Сердючкою так не вийде, бо виступ буде не в приміщенні. Можливо, варто зустріти артиста на сцені.
В одному із коментарів до новини про виступ Вєрки Сердючки на День міста Павло Муравейко запропонував принести на концерт яйця, мовляв, у нього є ідея.
Ми розпитали активіста про його ставлення до виступу й чи планують активісти якісь акції, щоб скасувати або перешкодити йому. 
"Якщо цього артиста запросили за кошти платників податків, то це наглість — нав’язувати чернігівцям такого роду артиста. Якщо за кошти мера, то це теж докорінно не змінює проблему, бо як можна привезити до міста антиукраїнську особу? Хай подібного артиста додому запрошують — тоді питань нема. Але як можна одноосібно вирішити, кого запросити на великиий публічний захід",- сказав Павло.
 
За словами активіста, концерт не вдасться заблокувати хоч би тому, що він не у приміщенні, а на сцені посеред площі.
"Можливо, більш ефективним буде зустріти цього артиста на сцені або біля сцени й дати знати, що в нього можуть бути свої уявлення про те, як заробляти гроші, а в містян — свої уявлення про те, як зустрічати продажних артистів".  
Активіст каже, що в його колах подібну позицію підтримує багато людей й не одна організація планує "заходи" напередодні концерту.
"І, може, нас буде декілька десятків і вистачить, щоб хтось таки поцілив".
Нагадаємо, 4 вересня російському Сочі відкрився фестиваль Нова хвиля 2018. На афтепаті відкриття фестивалю Нова Хвиля в російському Сочі виступила  Вєрка Сердючка. Нещодавно менеджер артиста сказав, що Андрій Данилко не брав участі у фестивалі, а на вечірку потрапив після приватного запрошення. Учасників вечірки, за словами менеджера, з артистом не погоджували.

Нагадаємо,  хедлайнерами на День міста стануть Dan Balan та Вєрка Сердючка.
У прес-службі міськради нам сказали, що міський голова Чернігова Владислав Атрошенко телефонував в СБУ перед тим як запросити на День міста Вєрку Сердючку. 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: