headpiece

Минулого року на Чернігівщині затримали білоруса з карткою розміщення військових в зоні АТО. Йому продовжили арешт

Білорусу, якого в червні минулого року затримали на прикордонному пункті «Нові Яриловичі» зашифрованим файлом з картою розміщення військових підрозділів в зоні антитерористичної операції на Донбасі продовжили арешт.
Білоруса Юрія Політику затримали в червні 2017 року на українському прикордонному пункті пропуску «Нові Яриловичі» на Чернігівщині. Під час затримання в його телефоні знайшли зашифрований файл з картою розміщення військових підрозділів в зоні антитерористичної операції на Донбасі і планом наступальної операції «Шторм».
Новозаводський районний суд Чернігова продовжив арешт підозрюваного в шпигунстві громадянина Білорусі Юрія Політики продовжили на місяць, до 28 серпня. Прокуратура вимагала два.
Про це повідомляє українська служба Радіо Свобода, з посиланням на білоруську.
«Обвинувачення не змогло навести належних доказів, щоб продовжити арешт на два місяці, тому суд лише частково задовольнив їхнє клопотання», – сказав білоруській службі Радіо Свобода адвокат Політики Тарас Герелюк.
За півроку до затримання спецслужби України стежили за всіма контактами і переміщеннями Юрія Політики в Чернігові. Справа проти білоруса була відкрита на підставі заяви військовослужбовця Дмитра Острика, який служив на Донбасі. За словами Юрія Політики, він познайомився з Дмитром Остриком у громадській організації «Північ», яка допомагала прикордонникам охороняти державний кордон України. Білорус хотів працювати волонтером в цій організації.
Судовий процес над Юрієм Політикою не може початися вже понад півроку. Поки так і не схвалений вердикт про відповідність українському законодавству висунутого білорусу звинувачення, колегія суддів не може розпочати розгляд справи по суті.
Юрію Політиці загрожує позбавлення волі на термін від 10 до 15 років з конфіскацією або без конфіскації майна
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Криминал
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: