headpiece

Маршрут №39 до вулиці Дніпровської не можуть продовжити через відсутність автобусів

Маршрут №39 до вулиці Дніпровської зараз не можуть продовжити через відсутність транспорту, проте це питання винесуть на обговорення транспортної ради Чернігова, де прийматимуть рішення щодо цього питання. 
Це відповідь управління транспорту на петицію, яка стосувалася питання нового конкурсу на маршрут №25 та продовження маршруту №39.
"Продовження міського автобусного маршруту № 39 до вулиці Дніпровської зі збереженням  інтервалу руху між автобусами потягне за собою, як наслідок, необхідність введення в експлуатацію відповідних додаткових транспортних засобів", — йдеться у відповіді.
За словами управління сьогодні у «Чернігівського тролейбусного управління» транспорту недостатньо. 
Проте працівники управління обіцяють слідкувати за пасажиропотоком на зазначеному напрямку по вулицях Дніпровська, Попова, Ціолковського до мікрорайону «Шерстянка».
Після цього, враховуючи пропозиції петиції, питання продовження міського автобусного маршруту №39 «Олександрівка — вул. Старобілоуська» до вул. Дніпровської мають винести на розгляд транспортній раді Чернігова. Вона й прийме остаточне рішення. 
Нагадаємо, управління транспорту надало відповідь і щодо нового конкурсу на маршрут №25 — конкурсу не буде. 
«Агенція міських ініціатив» вимагала від управління транспорту  провести новий конкурс на маршруті №25, оскільки перевізник не виконує умов договору. Зокрема, на маршруті працює 10-13 маломістких автобуcів (переважно «Рути»), хоч за договором має бути 20 автобусів середньої місткості.
За словами управління транспорту, у перевізника не вистачає водіїв. Вони пообіцяли проводити моніторинг перевезень на маршруті № 25 . Але щодо цього маршруту — це все, що вони зроблять. 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: