headpiece

Зупинки громадського транспорту стануть безпечнішими

Зупинки громадського транспорту стануть безпечнішими, завдяки новій нормі щодо обов’язкового проектування захисних огороджень на зупинках громадського транспорту, а саме встановлення металевих стовпчиків перед зупинками.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе, на офіційній сторінці у Facebook.
Оновлені державні будівельні норми «Вулиці і дороги населених пунктів», почали діяти з 1 вересня.
За словами Лева Парцхаладзе, такі норми прийняли, насамперед, через збільшення кількості смертей від наїздів на зупинках громадського транспорту за останні роки.
Також, на під’їздах до зупинок маршрутного транспорту мають обов’язково встановлюватися огорожі перильного типу відповідно до ДСТУ Б В.2.3-11 «Огородження дорожнє перильного типу. Загальні технічні умови».Крім цього, на зупинках повинні бути передбачені засоби інформування пасажирів (електронні табло, таблиці з розкладом та схемою руху тощо) та автомати з продажу квитків. І розміщуватись так, щоб не погіршувати видимість для водіїв або заважати руху пішоходів.
Продовжуючи роботу над цим ДБН чиновники розглядають можливість впровадження захисних стовпчиків не лише біля зупинок транспорту, а й на великих перехрестях та перед наземними переходами для захисту пішоходів під час, коли вони чекають можливості перейти вулицю.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: