headpiece

Звіт народного депутата Максима Микитася за майже півтора року роботи в окрузі

Максим Микитась – народний депутат України, обраний на довиборах у 206-му виборчому окрузі в Чернігівській області. Дата набуття депутатських повноважень – 6 вересня 2016 року. Він член депутатської групи «Воля народу» і Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.
На знак шани своїх виборців та чернігівської громади Максим Микитась звітує про те, які справи та перетворення вдалося здійснити за один рік і 4 місяці в окрузі.
Законотворча діяльність у Верховні Раді України
Направлено 4 депутатські запити, підготовлено й подано 166 депутатських звернень. Зокрема депутатські запити стосуються:
1) депутатський запит щодо проведення грошової оцінки та відшкодування збитків, завданих мешканцям у результаті руйнування 12 грудня 2016 року гуртожитку на вулиці Попудренка, 16 у Чернігові;
2) депутатський запит щодо відновлення роботи хоспісного відділення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Чернігівської області;
3) депутатський запит щодо тривалого розслідування фактів трагічної загибелі видатного державного діяча сучасної України В’ячеслава Чорновола і Євгена Павлова;
4) депутатський запит щодо позачергового надання жилих приміщень мешканцям, постраждалим унаслідок руйнування гуртожитку на вулиці Попудренка, 16 у Чернігові.
Законопроекти, подані суб’єктом права законодавчої ініціативи
№ реєстр. проекту
Дата реєстрації
Назва законопроекту
5303
21.10.2016
про внесення змін до статті 99 Конституції України щодо удосконалення конституційної функції Національного банку України для забезпечення економічного зростання країни;
6236
24.03.2017
про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств;
6725
14.07.2017
про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо проведення земельних торгів онлайн);
6726
14.07.2017
про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо збільшення публічності земельних торгів);
6735
17.07.2017
про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення конкурентоспроможності судноплавства України;
7013
01.08.2017
про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності рятувальників пляжу);
7200
12.10.2017
про внесення змін до деяких законів України (щодо охорони майна від псування або знищення).
 Робота на Чернігівщині. Діяльність в окрузі
У громадській приймальні
Розглянуто й опрацьовано 1174 звернення громадян. Проходять на постійній основі проекти: мистецький – «Майстерня домовичка Микитася»; освітній – «Україна – Польща. Розуміємо один одного»; відпочинок дітей із соціально незахищених родин на Прикарпатті; забезпечення родин людей з інвалідністю та пенсіонерів твердим паливом, багатодітних родин – продуктовими наборами. А також святкова програма в новорічні дні «Потяг Святого Миколая», завдяки якому в селах і містечках Чернігівського та Ріпкинського районів відбулися новорічні ранки, відкриття ялинок і вручення солодких подарунків. А також закупівля двоярусного ліжечка для родини Рубанів.
Названі ініціативи дають можливість усім охочим безкоштовно навчатися та розвивати навички з рукоділля, отримати знання польської мови для вільного спілкування, мати якісний та корисний відпочинок в екологічно чистих куточках України, зміцнювати зв’язки між Чернігівщиною та західним регіоном нашої країни, а також відучути тепло й піклування.
Населені пункти, які відвідав народний депутат Максим Микитась із робочим візитом:
м. Чернігів, селища Олишівка, Михайло-Коцюбинське, Гончарівське, Седнів, Любеч, Ріпки, Добрянка, Замглай, села Іванівка, Количівка, Трисвятська Слобода, Киїнка, Киселівка, Довжик, Хмільниця, Голубичі, Пакуль, Ладинка, Друцьке, Старий Білоус, Вербичі.
Постійні візити до лікарень, амбулаторій і фельдшерсько-акушерських пунктів у:
м. Чернігів, селищах Михайло-Коцюбинське, Гончарівське, Любеч, Ріпки, селах Трисвятська Слобода, Іванівка, Голубичі.
Усі базові школи 206 округу отримали до 1 вересня шкільний інвентар у вигляді:
парт, гімнастичних матів, шкільних дошок, футбольних, волейбольних та баскетбольних м’ячів, маркерів для дошок, сітки волейбольної, мультимедійного проектора, баскетбольних кілець, тенісних столів, ракеток і м’ячів, пневматичних рушниць, металевих мийок, інтерактивних дошок.
За ініціативи й підтримки Максима Микитася виділені кошти
У сфері охорони здоров’я:
• На реконструкцію неврологічного відділення лікарні № 4 Чернігівської міської ради виділено 1,45 мільйона гривень.
• На придбання нового обладнання для Чернігівської центральної районної лікарні виділено 496 тисяч гривень.
• На кабінет реабілітації лікарні № 4 м. Чернігова (модуль для активної реабілітації) виділено 340 тисяч гривень.
• На реконструкцію будівлі хірургічного корпусу КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» на вул. Волковича, 25 у Чернігові (облаштування приймально-діагностичного відділення) виділено 1 мільйон гривень.
У галузі освіти:
• На капітальний ремонт Михайло-Коцюбинської гімназії (заміна вікон і дверей) виділено 2,46 мільйона гривень.
• На капітальний ремонт Олишівської ЗОШ І–ІІІ ступенів виділено 1,808 мільйона гривень.
• На капітальний ремонт даху Ріпкинської гімназії виділено 1,4 мільйона гривень.
• На закупівлю двох котлів для Смолинської ЗОШ виділено 150 тисяч гривень.
• На заміну вікон у школі села Трисвятська Слобода виділено 90 тисяч гривень.
• Виділено майже 4,5 мільйона гривень на придбання мультимедійного обладнання, комп’ютерної техніки та нових меблів для класів.
• За сприяння Максима Микитася у 2018-му з Державного фонду соціально-економічного розвитку виділяються 1,5 мільйона гривень на реконструкцію садочка «Івушка» в Добрянці.
Окрім цього, уже в 2018-му за підтримки Максима Микитася школи з восьми об’єднаних територіальних громад Чернігівського та Ріпкинського районів (Михайло-Коцюбинської, Іванівської, Киселівської, Олишівської, Вербицької, Добрянської, Любецької та Гончарівської ОТГ) зможуть отримати додаткове фінансування в межах півмільйона гривень на кожен заклад на закупівлю парт і стільців, мультимедійної техніки.
У сфері транспорту:
• На капітальний ремонт дорожнього покриття в межах площі Центральної і перехрестя вулиці Поліської в селищі Добрянці Ріпкинського району Чернігівської області виділено 1,5 мільйона гривень.
• На капітальний ремонт проїжджої частини на вул. Дружби в селі Киїнці виділено 841 тисячу гривень.
Житлово-комунальне господарство:
• На поточний ремонт даху будівлі гуртожитку «Зірка-2» в селищі Гончарівському Чернігівського району виділено 614 тисяч гривень.
• На закупівлю котла для будинку культури в селі Смолині Чернігівського району виділено 90 тисяч гривень.
• Придбано снігоприбиральну машину для Чернігівського геріатричного пансіонату за 30 тисяч гривень.
Оздоровлення:
• Було оздоровлено майже 130 дітей у дитячих таборах України.
Джерело: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: