headpiece

За продаж алкоголю й тютюну дітям на Чернігівщині анулювали 16 ліцензій

За півроку в області нарахували 74 факти порушень у сфері торгівлі алкоголем й цигарками: торгують підробкою, без ліцензії, на розлив. Загальна сума штрафів — 863 тисячі гривень.
Про це повідомляє Державна фіскальна служба в області.
За матеріалами перевірок прийнято рішення про застосування штрафних фінансових санкцій на суму понад 863 тисячі гривень.
Найбільш розповсюджене порушення  – торгівля алкоголем за цінами нижчими ніж встановлені мінімальні роздрібні ціни на такі напої. З початку року в області нарахували 49 таких порушень, загальний штраф — 10 тисяч гривень.
Зафіксували 4 випадки торгівлі алкоголем з підробленою маркою акцизу, 9 випадків — торгівля взагалі без ліцензії. – роздрібної торгівлі алкогольними напоями без наявності ліцензії, 4 — торгівлі алкогольними напоями на розлив для споживання на місцях, які не мають статусу громадського харчування, 2 — зберігання алкогольних напоїв у місцях, не внесених до єдиного державного реєстру, тощо.  
З початку року анулювали 16 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном. Ліцензії забрали через продаж  продукції особам, які не досягли 18 років.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: