headpiece

Захворюваність на грип у Чернігові нижча епідемпорогу

Захворюваність на грип у Чернігові нижча епідемпорогу на 47,7%, в основному на грип у місті зараз хворіють діти, повідомляє обласний лабораторний центр МОЗ.
За офіційною інформацією на грип у Чернігові захворіло 1557 людей, з них дітей — 1144. Моніторинг розпочався 1 жовтня. Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

За прогнозами ВООЗ, сезонні застудні інфекційні захворювання – грип та інші ГРВІ – циркулюватимуть в Україні до травня 2019 року, повідомляє управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА.
"Передбачається, що найактивнішими будуть штами грипу (А)«Мічиган», (А)«Сінгапур», (В)«Колорадо». Вважається, що саме від «Сінгапуру» українці не мають імунітету, бо протягом минулих років він «відвідував» Україну протягом незначного періоду часу. У разі появи штаму «Сінгапур» в Україні, він може призвести до важкої пневмонії та високої захворюваності літніх людей, дітей та тих, хто має хронічні недуги", — йдеться у повідомленні.
Спеціаліст-інфекціоніст лікарні №2 та управління охорони здоров’я Світлана Ворона каже, що єдним дійовим захистом від грипу є профілактична вакцинація. 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: