headpiece

Записати дитину до педіатра тепер можна онлайн

Сьогодні, 1 лютого, у дитячих поліклініках Чернігова розпочався online запис на прийом до лікаря педіатра.
Про це повідомляє Високий Вал.
Наразі послуга працює в тестовому режимі. Поки можна записатися лише до педіатра. Очікується, що з липня можна буде записатися і до інших спеціалістів.
Як здійснити online запис на прийом до лікаря-педіатра та сімейного лікаря:
Для запису необхідно попередньо зареєструватися на сайті https://medcard24.net , зайшовши в розділ «Пацієнтам» або завантажити мобільний додаток MedCard24.

1. Введіть свій номер мобільного телефону в текстове поле та натисніть кнопку «Далі». Примітка. Вводити потрібно той номер, який Ви вказували при заключенні декларації.
2. На цей номер ви отримаєте СМС із кодом підтвердження. Введіть отриманий код та натисніть “Далі”.
3. Також можлива авторизація за допомогою паролю (якщо пароль було встановлено в Особистому кабінеті пацієнта). Щоб авторизуватись, введіть свій пароль у відповідному текстовому полі та натисніть “Увійти”.

Запис на прийом до лікаря:

1. Якщо ви вже зареєстровані, в розділі “Медичні картки” ви побачите картки всіх пацієнтів, що прив’язані до вашого номера телефону. Щоб записати пацієнта на прийом, натисніть кнопку “Записатися до лікаря”. У випадаючому списку, що з’явиться, оберіть пацієнта, якого хочете записати.
3. Ви потрапите до сторінки із розкладом вашого лікаря (лікаря, з яким пацієнт має заключену декларацію). Оберіть день, на який ви хочете записатись.
4. Після того, оберіть час, на який ви хочете записатись. Слоти червоного кольору недоступні для запису: даний час або пройшов, або на нього записано іншого пацієнта. Слоти блакитного кольору означають вільний час, на який ви можете записатись. Натисніть на слот із часом, на який ви хочете записатись (обраний слот підсвитіться синім кольором). Натисніть кнопку «Записатись на прийом”.
5. Ви побачите готовий талон на прийом. За потреби його можна роздрукувати, натиснувши кнопку «Роздрукувати талон». Якщо друк не потрібен, натисніть кнопку «Скасувати». Таким чином запис на прийом буде зроблено.
6. Друкувати талон не обов`язково.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: