headpiece

Дід Мороз, святий Миколай чи Санта-Клаус? Хто більше до вподоби чернігівцям?

Вже не один рік в Україні активно обговорюють питання про недоречність існування Діда Мороза як святкового персонажа через його радянське минуле. Як альтернативу пропонують святого Миколая.
Ми вирішили дізнатись, а що думають чернігівці з цього приводу, можливо містянам і взагалі більше подобається Санта-Клаус.
Тетяна Володимирівна, пенсіонерка:

– Я вважаю, що Миколай кладе подарунок під подушку в ніч на 19 грудня, а Дід Мороз дає в руки або ж під ялинку, і це вже трошки різне.
Я за те, щоб усе залишалось так, як було і до чого ми звикли. Святий Миколай – це одне, а Дід Мороз уже зовсім інше… І нехай вони залишаються, адже як одного, так й іншого діти чекають та радіють їхньому приходу.
Альбіна, артистка балету:

– Я не вважаю, що Діда Мороза потрібно прибирати. Він був за наших бабусь, матерів, тож нехай і наші діти радіють Діду Морозу.
Святий Миколай також повинен залишатись, адже дітки вірять у чудеса, і якщо у нього щось добре попросити, то він це обов’язково виконає, але за умови гарної поведінки.
Санта-Клаус мені не подобається… якось Дід Мороз більше до душі. Як він був у нашому дитинстві, так нехай і залишається.
Андрій, масажист-реабілітолог:

– Не треба нічого чіпати, нехай усе буде так, як є. Кожен обере для себе сам, що йому до вподоби. У нас більше популярний Дід Мороз, а за кордоном Санта-Клаус. Ну ось так склалось, не бачу сенсу щось змінювати.
Також є святий Миколай, який є більш релігійним образом, але якщо він комусь більше подобається, то нехай буде він.
Владислав, студент:

– Санта-Клаус точно ні, бо це, як на мене, виключно закордонний персонаж. А з приводу Діда Мороза, то якщо його і вважають за радянського святкового героя, то це позитивна постать і нічого погано я в ньому не бачу.
Взагалі, нехай приносять діткам радість як Дід Мороз, так і святий Миколай. Чим більше позитивних емоцій отримають діти, тим краще.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: