headpiece

Директором художнього музею може стати колишній начальник міського управління

Комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора Чернігівського обласного художнього музею імені Г. Галагана визначилася з кандидатом. Якщо облрада ухвалить відповіднення рішення, то директором стане Юрій Ткач, який у 2014-2016 роках очолював управління культури та туризму міськради.
Про це повідомляє інтернет-видання "Час Чернігівський".
Кандидат в директори замість пропонує замість моделі «експозиція-екскурсовод-відвідувач» запровадити модель  «відпочинок-враження-емоції».
Серед конкретних планів — долучитися до онлайн-платформи Google Art Project, онлайн-платформи, використовуючи яку користувачі можуть отримати доступ до зображень художніх робіт, які зберігаються у музеях — партнерах платформи.
Для фінансування музею потенційний директор бачить три варіанти: бюджетні кошти, кошти, отримані  з гранових програм, власні надходження.
"Ми будемо працювати над залученням позабюджетних коштів, позаяк розуміємо, що бюджетних коштів не вистачить на всі задумки. Крім того, намагатимемося винайти можливості заробляти більше самостійно, надаючи послуги, не заборонені чиним законодавством, - прокоменував "Часу Чернігівському" Юрій Ткач.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Культура
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: