headpiece

Два чернігівські театри перемогли у Всеукраїнському театральному фестивалі-премії «ГРА»

Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка та Чернігівський театр ляльок ім.О.Довженка перемогли у двох номінаціях Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» в Києві.
Про це повідомляє Чернігівський драмтеатр, на офіційній сторінці у Facebook.
Чернігівські театрали стали найкращими у таких номінаціях:

Найкраща вистава для дітей — «Ангелик, що загубив зірку» Нелі Шейко-Медведевої (Чернігівський театр ляльок ім. О. Довженка, режисер Віталій Гольцов).
Найкраща драматична вистава — «Вій. Докудрама» Наталії Ворожбит у режисурі Андрія Бакірова (Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Відбір учасників здійснювався у декілька етапів. У червні за підсумками попередніх переглядів експертною радою 74 заявок театрів було оприлюднено лонг-лист з п’яти вистав у кожній із шести номінацій. Після перегляду наживо усіх вистав першого етапу, було сформовано шорт-лист із двох вистав у кожній номінації.
Протягом листопада проходив фінальний етап Фестивалю-Премії – показ вистав-номінантів на театральних майданчиках Києва та їх перегляд членами міжнародного Журі фестивалю. 30 листопада відбулася урочиста церемонія закриття Фестивалю та вручення Національних театральних Премій за кожною номінацією.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Культура
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: