headpiece

Дах одного з чернігівських дитячих садочків, відремонтували за новою технологією

Частину покрівлі (180 кв. м) над кількома групами й музичним залом дитячого садка №14, який знаходиться на вул. Івана Мазепи 53-а, відремонтували за новою технологією – нанесенням універсальної безшовної напилюваної гідроізоляції.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради на офіційному сайті установи.

"У цій технології покрівельний матеріал складається з кількох компонентів, які у спеціальному обладнанні автоматично з’єднуються безпосередньо перед видувом. Хімічний процес у суміші починається вже з моменту її виходу з сопла. Цим процесом керує оператор, який контролює якість і товщину покриття. Це досить складна робота, яка вимагає розуміння й хімічних процесів. Зробиш неправильно – зіпсуєш покрівлю. Тому в нас ці роботи виконують спеціалісти, які пройшли навчання і мають мінімум півроку роботи з майстром, який пройшов відповідне навчання в Європі.
Якщо всі умови витримані: правильно і якісно підготували основу під покриття, плюс правильно майстер наніс саму гідроізоляцію — то про такий головний біль, як протікання покрівлі, можна сміливо забувати на 20 років. А взагалі терміном служби такої покрівлі при правильній експлуатації – якщо не ходити по ній на гострих підборах, не проводити такелажних робіт і т. п. – вважається аж до 50 років", — зазначає підрядник, представник групи компаній «Енергетичні сучасні комунікаційні системи» Віталій Рогачук.
Вартість ремонту покрівлі за цією технологією вища за вартість ремонту руберойдом (у т. ч. тому, що проводиться більше підготовчих робіт), але дещо менша за ту, яка витрачається при будівництві нової руберойдової покрівлі, і в рази дешевша за скатну покрівлю.
На разі, відремонтована ділянка вже витримала кілька злив без будь-яких підтікань.
Нагадаємо, що цього літа в Чернігові ремонтні роботи коштом бюджету міста проводяться в усіх навчальних закладах. А це більше 50 дитячих садків і більше 30 шкіл.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: