headpiece

Громади на Чернігівщині отримали понад 142 мільйони на інфраструктуру. Куди підуть гроші

Тридцяти семи громадам області на відновлення та розбудову інфраструктури їх територій цього року виділили  142 мільйони 275 тисяч гривень.
39 мільйонів, а це 28% від всієї суми, піде на трактори, автопідйомники, екскаватори, сміттєвози, косарки, щітки, відвали для чищення снігу.
«Спеціальна техніка дає можливість розширити перелік послуг, в тому числі – платних. Тобто громади піклуються про благоустрій, а також шукають можливості для заробітку та раціональному використанні ресурсів. Наприклад, якщо придбали подрібнювач гілок, то можна самим заготовляти паливо для твердопаливних», — зазначив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС.
27 мільйонів гривень віддадуть на ремонт доріг у населених пунктах. Менська громада вже вже вкладає асфальт. 
26 мільйонів підуть на ремонти й утеплення садочків та шкіл. Ремонтуватимуть котельні, придбають автобуси. Козелецька громада придбала один із двох запланованих автобусів для школярів. 24 мільйони — на відновлення або будівництва систем освітлення.
Майже 14 мільйонів громади Чернігівщини планують використати на будівництво водогонів, артезіанської та водозабірної свердловин та реконструкцію мереж водопостачання. 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: