headpiece

В Чернігові можуть почати виготовляти електробуси за партнерства з Китаєм

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з представниками підприємства «Shanghai Aowei Technology Development Co., Ltd» з Китайської народної Республіки. Ця корпорація спеціалізується на розробці, виробництві і продажі деталей, які використовуються у виготовленні електробусів.
Як повідомляє прес-служба міської ради, під час зустрічі підприємці з Китаю розповіли, що нещодавно, вони відвідали КП «ЧТУ» та оглянули загальний стан підприємства, тролейбусів та стан мереж. Після чого відправилися на зустріч з керівництвом ПрАТ «Чернігівський автозавод» (ЧАЗ), аби оглянути потенціал підприємства на предмет створення об’єднаної виробничої бази по виготовленню електробусів. Представники китайської компанії засвідчили, що подібний успішний досвід у них є з Республікою Білорусь.
Хуа Лі, представник компанії, зазначив, що в Чернігова є значний потенціал в розвитку виробництва електробусів. Перед цим має пройти ще одна стадія переговорів безпосередньо з представниками ЧАЗ і потім буде прийняте кінцеве рішення — щодо спільного виробництва.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: