headpiece

В Чернігові відбудуться заходи на захист традиційних цінностей. Спочатку говорили тільки про ходу приурочену до святкування хрещення Русі

Обласна рада церков та релігійних організацій разом з комітетом з питань духовності і моралі при ОДА проведуть заходи на захист та збереження традиційний загальнолюдських та християнських цінностей. Заходи відбудуться 11 серпня.
Про це повідомляє Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.
Заходи відбудуться на підтримку Всеукраїнського руху «Всі разом за сім’ю». 
Заходи розпочнуться о 14 годині ходою від ігрового майданчику біля площі Дружби народів до Красної площі.  Орієнтовано о 15 почнеться мітинг за участю лідерів релігійних громад області та громадських активістів.
Нагадаємо, що ще в червні рада Церков запланувала релігійну ходу за сім’ю та життя на 11 серпня. Рада приурочувала її до відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі. 
Обговорювали заходи в Чернігівський ОДА. Стверджували,  що Чернігівщина є прикладом того, як на одній території толерантно співіснують різні духовні напрямки. За це дякували і владі. 
На підтвердження цих слів, сказали, що на 11 серпня запланована спільна релігійна хода за сім’ю та життя з нагоди відзначення хрещення.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: