headpiece

В Чернігові вперше ремонтують дитячі клуби за місцем проживання

Влітку цього року, вперше за час їх існування, виконується ремонт в чернігівських дитячих клубах за місцем проживання. Є клуби в яких ремонтні роботи вже закінчені, а в деяких роботи тільки розпочалися.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Клуб за місцем проживання «Юність» (вул. Рокоссовскього, 14). В цій будівлі функціонує два гуртки — шаховий та танцювальний. Тут замінено вікна, встановлені сучасні опалювальні радіатори та освітлювальні лампи. Замінено всі інженерні комунікації – електрика та сантехника, пожежна безпека. Роботи тривали 3 місяці їх виконувало ТОВ «УМББ». Вартість проекту 700 тис грн.

Клуб за місцем проживання «Фортуна» (вул. Доценка, 26а). В цьому приміщенні є курси з англійської мови, майстерня саморобки (орігамі), миловаріння, кулінарія та шахи. Ремонт на цьому об’єкті тільки розпочався. У цьому клубі планується заміна вікон, утеплення фасаду, ремонт у всіх кімнатах та заміна всіх мереж. Роботи планують закінчити до початку навчального року. Вартість робіт 900 тис грн, їх виконує ТОВ «Еко-комфорт».

Клуб за місцем проживанням «Україна» (провул. Коцюбинського, 5). Тут гурток з англійської мови. В цій будівлі було утеплено фасад, замінені вікна, замінено інженерні мережі, приміщення під’єднано до центральної каналізації (котрої раніше тут не було), встановлено бойлер для нагрівання води (теж раніше не було). Вартість всіх робіт 450 тис грн, їх виконало ТОВ «УМББ».

Аналогічні ремонтні роботи виконуються в клубах за місцем проживаннях Юніор, Авангард та Фортуна.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: