headpiece

В Чернигове полиция задержала националистов, самостоятельно "декоммунизирующих" улицы города

Сегодня на одной из центральных улиц Чернигова полиция задержала националистов, снимавших со зданий таблички со старыми названиями улиц. Об этом написали сами активисты на своей странице в Фейсбуке.
«19 лютого виповниться рівно два роки з часу прийняття Чернігівською міською радою Розпорядження #54-р «Про перейменування вулиць». Два роки повної бездіяльності, вулиці обласного центру донині носять назви більшовицьких окупантів, які жорстоко душили все українське. 
Виконуючи волю українського народу, керуючись законодавством «Про декомунізацію», активісти С14 познімали таблички з будинків в центрі міста», — говорится на странице организации «С14».
Остановить действия активистов, по их словам, приехали четыре экипажа полиции, один экипаж группы быстрого реагирования и работники СБУ. Демонтированные таблички были описаны и сданы под расписку представителям управления ЖКХ.
Националисты вместе со снятыми табличками наведались к начальнику управления Ярославу Куцу, однако на рабочем месте его не застали. 
«Націоналісти навідались з некомунізованими табличками в гості до начальника управління ЖКГ ЧМР Ярослава Куца, відповідального за перейменування. Куца на місці не було, тому одну табличку ми залишили йому на згадку.
Чекаємо офіційної відповіді від міськради на раніше надісланий черговий запит, надалі будемо діяти через прокіратуру та суд. Саботажникам не місце в українському Чернігові!» — пишут активисты.
Тем временем на странице управления ЖКХ появилась следующая информация:
«Наразі над дизайном табличок з назвами вулиць працює робоча група з дизайн-коду міста Чернігова. Уже визначилися з виглядом вказівників, шрифтом та бажаним матеріалом для них – це емальована залізна табличка. На порядку денному залишилось питання розмірів табличок.
Після того, як робочою групою буде затверджено остаточний макет вказівників та будуть виділені з міського бюджету кошти на ці цілі, управління ЖКГ зможе почати роботи по їх монтажу». 
Джерело: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: