headpiece

В кого нема квартирного лічильника з водопостачання, той платитиме за показниками загальнобудинкового

25 січня, вступив у дію наказ Мінрегіонрозвитку від 22.11.2018 №315, де чиновники затвердили нову методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг. 
Про це повідомляє прес-служба КП "Чернігівводоканал".
Зазначається, що тепер мешканці будинку мають сплачувати за весь об’єм води, який спожив їхній будинок. Серед основних принципів цієї методики є принцип визначення та розподілу небалансу — різниці між обсягом холодної води виміряним загальнобудинковим лічильником, та сумарним обсягом спожитої холодної води за показниками квартирних лічильників:

для будинків, де усі приміщення оснащені лічильниками холодної води, обсяг небалансу розподіляється між усіма споживачами пропорційно до обсягу споживання;
для будинків, де частина приміщень не оснащена лічильниками холодної води, обсяг небалансу розподіляється між споживачами, які не мають лічильників, пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються послугами.

Для кожного будинку буде встановлений свій розрахунковий період, на кінцеву дату якого проводитиметься зняття показників комерційного (загальнобудинкового) вузла обліку та здійснюватиметься розподіл між споживачами.
Проте, як зазначають в міністерстві, наразі підприємства тепло-, водопостачання та водовідведення не можуть застосовувати нову методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг та здійснювати будь-які додаткові нарахування.

"Методика може застосовуватися лише після укладення споживачами нових договорів з виконавцями комунальних послуг (за вимогами нового Закону №2189). До того часу нарахування населенню за комунальні послуги має здійснюватися за чинними договорами та правилами. Тобто тепло- та водопостачальні підприємства не можуть розподіляти воду і тепло відповідно до нової Методики. Це є прямим порушенням умов чинних договорів зі споживачами", – йдеться у повідомленні.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: