headpiece

Відкриття оновленого МакДоналдзу відкладається

Як відомо, чернігівський ресторан швидкого харчування «МакДоналдз» із кінця вересня цього року знаходиться на реконструкції. Зміниться в закладі майже все, від дизайну до нових форм обслуговування клієнтів.
У новому «МакДоналдзі» відвідувачі зможуть робити замовлення за допомогою терміналів самообслуговування, розрахувавшись карткою та переважно без черги. В закладі з’являться офіціанти, адже тепер буде доступна послуга «замовлення за столиком». Також відвідувачів зустрічатиме «експерт з гостинності», який допоможе розібратись у всіх нововведеннях.
На сьогоднішній день йдуть активні роботи з благоустрою території навколо ресторану: монтаж ліхтарів, огорожі, перил для сходів тощо. Як видно з вулиці, всередині приміщення майже все готово до прийому відвідувачів.
Відкриття ж оновленого закладу планувалось на 26 грудня, але його перенесли на кілька днів. За словами будівельників, 27 грудня вони мають здавати об’єкт безпосереднім замовникам, і якщо все пройде добре то, можливо, уже 28 грудня відбудеться довгоочікуване відкриття реконструйованого фастфуду «МакДоналдз» у Чернігові.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: