headpiece

Вперше чернігівська команда вийшла до гала-концерту фестивалю «Ліги Сміху»

З 25 січня по 3 лютого в Одесі проходив п’ятий фестиваль Чемпіонату України з гумору "Ліга сміху". У першому турі взяв участь 191 колектив, серед яких були і команди з Чернігівщини.
Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, на офіційній сторінці у Facebook.
У другий тур потрапили 59 команд, серед яких не було ніжинських "Дуракам закон не писан" та чернігівських "Опасных гусей". У другий тур вийшла команда "Харлі Квін", але на більше їх не вистачило.
А ось до гала-концерту (20 команд + 1 команда — Збірна АТО — поза конкурсом) потрапили одразу два колективи з Чернігівщини: "7*Я" та "Ветерани Космічних Військ".
Чернігівська "7*Я", яка цьогоріч відсвяткує своє 19-річчя, вперше для себе потрапила у телеефір, але до сезону потрапити не зуміла (там опинились 14 з 20 команд-учасників гала-концерту). ґВ свою чергу "Ветерани Космічних Військ" (Київ, Остер, Прилуки) вдруге поспіль будуть учасниками сезону телевізійної версії "Ліги сміху". Після їхнього виступу встали одразу три тренери — Сергій Сивохо, Гарік Бірча та Станіслав Боклан, якого вони й  обрали своїм тренером.
Ефір гала-концерту відбудеться в березні, а першу свою гру в сезоні "ВКВ" зіграють вже в 20-х числах лютого.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Культура
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: