headpiece

Виконком пропонує продовжити програму підтримки ОСББ в Чернігові

15 листопада, виконком міської ради погодив проект змін та продовження терміну чинної "Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2017-2018 роки".
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
Фінансування Програми на 2019-2020 роки з міського бюджету планується на рівні 18,6 млн грн, з них:

На 2019 рік – 8,8 млн гривень,
На 2020 рік – 9,8 млн гривень.

Свої пропозиції озвучили безпосередньо представники ОСББ.
- Ми пропонуємо передбачити у новій редакції Програми змінити пропорцію фінансування. Приміром, якщо строк експлуатації житлового будинку перевищує 50 років, то фінансування робіт по капітальному ремонту здійснювати у співвідношенні: 85% від загальної вартості робіт – кошти міського бюджету, 15% – кошти ОСББ (ЖБК). А якщо строк експлуатації будинку не перевищує 10 років, то фінансування капітальних ремонтів за рахунок коштів міського бюджету не здійснювати", — розповів Максим Конашевич, голова Ради Голів ОСББ при міському голові.
Також Рада Голів ОСББ запропонувала можливість здійснювати капітальний ремонт внутрішньо-будинкових проїздів та малих архітектурних форм на прибудинковій території.
Остаточно Проект змін має затвердити депутатський корпус на черговій сесії міської ради.
Нагадаємо, що діюча Програма надає можливість будинкам з ОСББ та ЖБК отримати співфінансування з міського бюджету на проведення капітальних ремонтів у своїх будинках. Співфінансування відбувається у пропорції 30/70: мешканці будинку за рахунок власних або залучених коштів вносять 30% вартості ремонту, 70% — з бюджету міста. Також існує можливість збільшення фінансування з міського бюджету до 15 тис. грн на одну квартиру, але при умові збереження пропорції співфінансування 70/30.
Умови участі у Програмі – за посиланням або в Управлінні ЖКГ Чернігівської міської ради.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: