headpiece

Будиночки для качок на Стрижні простоюють

Качки не сприйняли нові будиночки, які для них встановили на річці Стрижень.
Про це повідомляє UA:Чернігів.
Ініціатором їх спорудження була депутатка міськради Ірина Березинець. Одна така конструкція коштувала міському бюджету 4 тисячі 800 гривень, загалом їх 6. Половину розмістили на річці Стрижень біля дитячо-юнацької спортивної школи, а інша половина знаходиться на КП "Зеленбуд". 
«Це була ініціатива місцевих активних громадян, які звернулися до мене, попросила щоб підприємці зібрали кошти і зробили такі будиночки. Але я знаю що є програма поліпшення екологічного стану, я звернулась до Ярослава Куца, спитала, чи є у вас в програмі кошти. Він сказав, що є і ця ініціатива була підтримана, і саме з цієї програми були виділені кошти. Робив будиночки наш чернігівський підприємець Рева Євген», — зазначила Ірина Березинець.
За словами кандидата біологічних наук Олександра Федуна, будиночки для качок, які встановили на Стрижні в Чернігові, птахам не потрібні, адже вони не собаки й не живуть в будках, а тим паче взимку.
Перед встановленням зі спеціалістами не радились ані депутат міськради Ірина Березинець, ані начальник управління ЖКГ Ярослав Куц.
«Чим це допомагає качкам?! Це напевно треба запитати або в депутатів, або в качок. Певну кількість людей ми задовольнили, і напевно це є одне з завдань влади – щоб люди були задоволені», — зазначив Ярослав Куц.
Спеціалісти, в свою чергу, просять при розгляді різних питань, зокрема й природоохоронних, звертатись до них та уточнювати чи доцільна певна дія з наукової точки зору. 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: